Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Erhan GEZER tarafından tedavi edilen ve tedavi olmak isteyen hastalarımızdan gelen başlıca sorular.

Rinoplasti ameliyatı sonrası iyileşme süreci nasıl olur?
Hastaların ameliyat sonrasındaki 7 ila 10 gün arasında şişlikleri önemli ölçüde geçmiş olmaktadır. Buna ek olarak, ameliyat sonrası meydana gelen morluklar çok azalır veya tamamen geçer. Bu sayede, sosyal yaşama ve iş hayatlarına ortalama yedi gün içerisinde geri dönerler.
Yüz Germe ameliyatı nedir ?
Yüz gençleştirme ameliyatı olarak ta bilinen, yüzün bölgelerine göre klasifiye edilen günümüz güzellik anlayışında yüzü hem gençleştiren hem de güzelleştirme amaçlı yapılan kapsamlı ve kombine cerrahi müdahaledir.
İstanbul Yüz germe ameliyatı fiyatları, Derin Plan Yüz Germe Ameliyatı Ücreti 2023
Yüz germe ameliyatı yapılacak olan ameliyatın kapsamına göre değişmektedir.Derin plan yüz germe ameliyatı ücreti ; Boyun germe, Alın germe, Yağ enjeksiyonu, Göz kapağı estetiği, Ağız çevresi estetiği gibi hastaya özgü problemlerin giderilmesiyle eklenecek olan ameliyat kapsamına göre değerlendirilmektedir.
İstanbul Rinoplasti Ameliyatı Fiyatları 2024
Burun estetiği ameliyatı fiyatı ameliyatın tekniğine, zorluğuna göre değişmektedir. Muayene olmadan net bir fiyat söylemek doğru değildir.İstanbul Burun Estetiği ortalama fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 2024 İstanbul burun estetiği fiyatları ne kadar ?
Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı Fiyatları 2023
Göz kapağı estetiği ameliyatı 2023 fiyatları, sadece üst göz kapağı ya da hem alt hem üst göz kapağı ameliyatı olmasına, anestezi şekline ve ek prosedürlere bağlı olarak değişmektedir. Göz kapağı estetiği ücretleri için muayene olmanız gerekmektedir. İstanbul Blefaroplasti ameliyatı fiyatları.
Sayfayı Paylaş:

Online Konsültasyon

Uzman ekibimiz, durumunuzun tamamen ücretsiz bir değerlendirmesini yapacaktır.