Kullanım Şartları

Web Sitesi Kullanım Şartları

Sayın Kullanıcı,

Op. Dr. Erhan Gezer Kliniği hastalıkları teşhis etmek, önlemek ve tedavi etmek için ürünler ve hizmetler sunar. Hastane ve Klinikte verilen her hizmet, kurumsal bağlantılı olunan resmi ya da yarı resmi kurumlar (T.C. Sağlık Bakanlığı, Vakıflar Genel Müdürlüğü, ISO vb.) denetlenir. İlgili yasalar uyarınca halk, verilen hizmetler ve uygulanan tedavilerin niteliği çerçevesinde yasalarla korunur.

İşbu https://www.drerhangezer.com sitesini ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden her kimse, işbu "Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı" da yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder.

Op. Dr. Erhan Gezer Kliniği işbu "Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı" başlığı altındaki bilgilerde ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Değişiklikleri takip etmek site kullanıcısının sorumluluğundadır. Op. Dr. Erhan Gezer Kliniği’nin değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Op. Dr. Erhan Gezer Kliniği sitesinin hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Sitenin Kullanımı İle İlgili Hükümler

Op. Dr. Erhan Gezer Kliniği sitesindeki bağlantılar sizi Op. Dr. Erhan Gezer Kliniği sitesinin dışına götürebilir ve Op. Dr. Erhan Gezer Kliniği, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez.

Op. Dr. Erhan Gezer Kliniği, bağlantısının verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Op. Dr. Erhan Gezer Kliniği veya bağlı şirketlerinin, bu sitenin oluşturulması üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan üçüncü şahıs niteliğindeki diğer taraflar, site kullanıcısının bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan ve hasarlarından ötürü sorumlu tutulamaz.

Web sitemizi ziyaret edenler, sitemizde indirilmeye müsait dosyalarının virüslerden, veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerden arındırılmış olduğunu garanti etmediğini kabul eder. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş- çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçları kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, sitenin kullanımından doğan tüm sorumluluğu ve riski üstlendiğini kabul eder. Web sitesi siteyi ve içeriğine dahil tüm unsurları "oldukları gibi" sağlamaktadır ve web sitesi hakkında veya web sitesi yoluyla sağlanan hiçbir servis, bilgi veya site içeriğine dahil herhangi bir unsur veya sitenin herhangi bir şekilde kullanımı hakkında açık veya dolaylı garantiler sağlamamaktadır.

Op. Dr. Erhan Gezer Kliniği sitesi yoluyla sağlanan tüm düşünce, tavsiye, hizmet veya diğer bilgi ve materyalin doğruluğunu değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

Yasal Uyarı

Op. Dr. Erhan Gezer Kliniği Web Sitesi, içeriği ve uygulamaları, sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta ilişkisi sağlama amacı ile oluşturulmamıştır.

Sitemizdeki bilgiler, hekim muayenesi ve hekimlerin konsültasyon sonucu sağlanan bilgiler ile kıyaslanamaz. Kaynaklarda belirtilen görüşler ve dokümanlar, Op. Dr. Erhan Gezer Kliniği açıkça belirtilmediği takdirde resmi görüşlerini yansıtmamaktadır.

Telif Hakkı

İşbu sitede yayınlan her türlü metin, görsel, ses, animasyon, video dosyaları ve diğer her türlü materyal ve tasarımlar 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır.

Bu telif hakkı Op. Dr. Erhan Gezer Kliniği’ne aittir ve hiç bir öge ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde kullanılamaz.

Güncelleme Tarihi 23 Temmuz 2024

Sayfayı Paylaş:

Online Konsültasyon

Uzman ekibimiz, durumunuzun tamamen ücretsiz bir değerlendirmesini yapacaktır.