Primer Burun Estetiği

Primer rinoplasti ameliyatı (ilk defa burun ameliyatı olan) için yaklaşık 3 saat süren en ince ayrıntısına kadar detayları milimetrik ölçümler ile yapılan kişiye özel cerrahiyi kapsar.

Detay;

Yapılacak olan ameliyat ile fonksiyonel ve estetik açıdan sağlıklı, doğal, güzel yüz ile uyumlu kişiye özel bir burun hedeflenmektedir.

Seçilen cerrahi teknik en ince ayrıntısına kadar ameliyat öncesi hastaya ayrılan gerekli süre ve görüşmeler neticesinde muayene edilerek, üç boyutlu burun ve yüz analizi yapılarak, fonksiyonel ve estetik problemler belirlenerek milimetrik ölçümler ile gerçekleştirilir.

Ameliyat sağlıklı, doğal, güzel bir burun hedefine ulaşıldığında bitmiş olur. Ameliyat sonrası iyileşme sürecinde Dr. Erhan Gezer sizi takip ederek, tavsiyeleri ve gerekli gördüğü tedavileri uygulayarak size yardımcı olacaktır.

Burun Estetiğine İhtiyacım Var Mı ?

► Burnunuzun şeklinden dolayı çevrenizden olumsuz tepki ile karşılaşıyorsanız.

► Burun ucunda düşüklük, mandalla sıkılmış bir görüntü, küçüklük, aşırı kalkıklık, burun sırtında belirgin kemer, çöküklük, asimetri, travma sonrası oluşan eğrilik,

► Aynaya baktığınızda burnunuzu beğenmiyorsanız ve bu durum takıntı haline geldiyse, psikolojinizi etkilediyse aynı zamanda fonksiyonel şikayetleriniz de bulunuyorsa,

Primer Burun Estetiği
Primer Burun Estetiği
Sayfayı Paylaş:

Online Konsültasyon

Uzman ekibimiz, durumunuzun tamamen ücretsiz bir değerlendirmesini yapacaktır.